Głównym celem naszej działalności jest realizacja dostaw surowców chemicznych, które spełniają najwyższe wymagania jakościowe naszych klientów.

Chcemy pomagać naszym Klientom w znalezieniu nowych źródeł surowców, które pozwolą im na zwiększenie swojej konkurencyjności i doskonalenie ich produktu końcowego.ENTUZJAZM I PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
Z energią i pasją podejmujemy się nawet najtrudniejszych zadań, każdą sytuację  wykorzystujemy do rozwoju, każde niepowodzenie przekuwamy w kolejną szansę.

PRACA ZESPOŁOWA I LOJALNOŚĆ
Tworzymy zespoły i centra kompetencyjne dla jeszcze lepszej obsługi klientów, stawiając na wysoki standard obsługi, dbamy zarówno o zaufanie naszych klientów, jak i motywację oraz zaangażowanie naszych pracowników.

DĄŻENIE DO OSIĄGANIA WYNIKÓW
Motywujemy naszych pracowników do stawiania sobie ambitnych celów i realizowania ich z wytrwałością i pasją.

CIĄGŁE DOSKONALENIE I KREATYWNOŚĆ
Zachęcamy naszych pracowników do nieustannej nauki i zdobywania doświadczenia, by tym samym przyczyniali się do rozwoju i doskonalenia całej organizacji, nasz cel to oferowanie nowatorskich rozwiązań, zarówno w zakresie logistyki, jak i samej obsługi klienta.

OTWARTOŚĆ
Akceptując konieczność zmian dokładamy wszelkich starań, aby zaspokajać wszystkie oczekiwania klienta i zwiększać jego satysfakcję z każdej transakcji.

ZORIENTOWANIE NA KLIENTA
Zbieramy i analizujemy informacje od naszych klientów, oferując im rozwiązania dopasowane do ich potrzeb i wymagań.

 
GRUPA KONIMPEXKonimpex Fermintrade Merinvest Konimpex Invest