ZARZĄD

 
Justyna Kaźmierczak
Prezes Zarządu

tel.: +48 63 249 77 34
kom.:+48 694 450 342
justyna.kazmierczak@konimpex.com.pl
Agnieszka Kwarcińska
Członek Zarządu

tel.: +48 63 249 78 09
kom.:+48 694 450 688
agnieszka.kwarcinska@konimpex.com.pl
Tomasz Herman
Członek Zarządu

tel.: +48 63 249 68 34
kom.:+48 694 450 464
tomasz.herman@konimpex.com.pl

PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI  

 
Karolina Fibingier
Manager ds. handlu
(rynek świec i zniczy)
(Polska)

tel.: +48 63 249 68 71
kom.:+48 694 450 348
karolina.fibingier@konimpex.com.pl
Dariusz Balkowski
Manager ds. handlu
(rynek budowlany)
(Polska, rynki wschodnie)

tel.: +48 63 249 78 2
kom.:+48 694 450 692
dariusz.balkowski@konimpex.com.pll
Kamil Płotalski
Manager ds. handlu
(rynek mieszanek gumowych)
(Polska, Włochy)

tel.: +48 63 249 77 27
kom: +48 694 450 621
kamil.plotalski@konimpex.com.pl
Wojciech Wieliński
Manager ds. handlu
(branża paszowa)
(Polska, Niemcy, Benelux, Francja)

tel.: +48 63 249 68 49
kom.:+48 694 450 620
wojciech.wielinski@konimpex.com.pl
Maciej Michalski
Specjalista ds. handlu
(rynek budowlany)
(Niemcy)

tel.: +48 63 249 77 70
kom.:+48 694 450 392
maciej.michalski@konimpex.com.pl
   
           

LOGISTYKA

 
Anna Rybacka
Kierownik ds. logistyki

tel.: +48 63 249 68 60
kom.:+48 694 450 622
anna.rybacka@konimpex.com.pl
       
Karolina Andre
Z-ca kierownika ds. logistyki
(transport międzynarodowy)

tel.: +48 63 249 68 37 
kom.:+48 694 450 459
karolina.andre@konimpex.com.pl
Adrianna Duryńska
Manager ds. zakupów i logistyki
(zakup towarów, transport morski)

tel.:  +48 63 249 68 10
kom.:+48 502 099 946
adrianna.durynska@konimpex.com.pl
  Marika Żabierek
Specjalista ds. logistyki
(transport krajowy)

tel.: +48 63 249 68 19
kom.:+48 694 450 349
marika.zabierek@konimpex.com.pl
  Mateusz Szymański
Specjalista ds. logistyki
(transport międzynarodowy)

tel.:  +48 63 249 68 37
kom.:+48 502 098 848
mateusz.szymanski@konimpex.com.pl
     

FINANSE I ADMINISTRACJA

 
  Magdalena Stefańska
Główna Księgowa

tel.: +48 63 249 68 55
kom: +48 502 098 556 
magdalena.stefanska@konimpex.com.pl
Anna Karczewska
Specjalista ds. finansowych

tel.: +48 63 249 77 22
kom.:+48 694 450 701
anna.karczewska@konimpex.com.pl
Nicole Kostańska
Specjalista ds. Administracji i Bezpieczeństwa Produktów

tel.: +48 63 249 68 74
kom.:+48 694 450 697
nicole.kostanska@konimpex.com.pl
Monika Lewandowska
Specjalista ds. administracji

tel.: +48 63 249 68 68
kom.:+48 694 450 612
monika.lewandowska@konimpex.com.pl
GRUPA KONIMPEXKonimpex Fermintrade Merinvest Konimpex Invest